Autovaruosade internetist tellimine on kõige soodsam, mugavam ja paindlikum viis tosta vajalik auto varuosa. Sealjuures on vaurosade hinnad soodsamad, sest internetis puuduvad tavapoodidega võrreldes suured kulud ning tagatakse väga suur mugavus, kuna varuosa valimisel piisab auto mudelist, numbrimärgist või veel parem VIN-koodist või automargist. Sel juhul vale varuosa tellimise tõenäosus on peaaegu olematu.
Pärast varuosa tellimist, tuleb kauba eest maksta, mida saad teha mugavalt läbi internetipanga. Eduka makse korral saadetakse tellimus edasi kulleritele, kes toimetavad kauba Sinu juurde 1-3 tööpäeva jooksul. Aeg sõltub Sinu asukohast.

Saatekulu näed koheselt kui oled kohaletoimetamise aadressi valinud. Saatmine Tallinna piires on tasuta kui tellimuse maksumus ületab 83 euro ning ja mujal Eestis 150 eurot. Soome ja Rootis tasuta saatmise võimalus kahjuks puudub.

Autovaruosade valik

Autovaruosade internetipood hõlmab endas üle 100 000 autovaruosa ja kokku 56 erinevale automargile nagu näiteks Volvo, Opel, Mazda, Ford, Honda, BMW ja palju muud. Kui Sinu auto on «kapriisem» ehk vähem populaarsem nagu Prantsuse, Vene või Ameerika auto, siis ka neile on olemas netipoes varuosad. Näiteks Lada, Chevrolet, Austin, Chrysler varuosad on saadaval ning saadetakse otse koju.

Autovaruosade garantii ja tagastamine

Uutele varuosadele kehtib garantii kuus kuud või 10 000 kilomeetrit. Kui tellite autovaruos internetist ja varuosa on saanud vigastada transportimisel, siis antud toote võib ja PEAB tagastama. Kõik kulud katab autovaruosade netipood. Sama kehtib ka, kui saadetakse kliendile vale toode.