Autovaruosad 24 tundi

Kui kümmekond aastat tagasi autovaruosade ostmine oli tülikas, sest külastada tuli mitmeid töökodasid, autovaruosade lammutusi ja romulaid, siis tänapäeval on autovaruosade ostmine tehtud ülimalt lihtsaks. Tänada tuleb siinkohal Internetti, mis on avanud kümneid kui isegi mitte sadu võimalusi.
Tänapäeval on vaja teada automarki või veel lihtsam – auto numbrimärki ja leiad sobiva autovaruosa mõne minutiga ning mis kõige parem – ei ole vaja lahkuda kodust. Kõik leiad arvutiekraanilt. Sobiva varuosa leidmisel teed tellimuse, maksad internetis ning kaup tuuakse otse koju kätte.

Autovaruosade valik

Lisaks ei pruukinud romulates olla vajalikku autovaruosa ning tuli käia läbi mitmeid romulaid, lammutusi kui autopoode. Kui tegu oli ainulaadsema ja erilisema autoga, siis võis juhtuda, et varuosa tuli eraldi tellida, mis oli kulukas ja väga aeganõudev töö.

Nüüd on olemas autovaruosade e-poed, kus pakutakse üle 100 000 erineva varuosa. Number võib tunduda hirmutavalt suur, aga kõik on tehtud väga mugavaks, sest sobiva osa leiad üles automargi alusel. See võtab kõigest mõne minuti. Võimalik on kasutada autovaruosasid otsida ka VIN-koodi järgi kui ka autonumbrimärgi aluse.

Lisaks netipoodidest on võimalik autovaruosasid tellida 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas ning autovaruosade netipoed on avatud isegi pühapäeviti.

Autovaruosade hinnakiri

Reeglina autovaruosade müük Internetis on tunduvalt soodsamate hindade kui tavapoodides, sest puuduvad lisakulud nagu näiteks poepindade üür, reklaam, turvalisus jms. See tagab soodsamad hinnad ning lisaks kliendile lihtsuse. Hinnad sõltuvad automargist ning varuosast. Autovaruosade hinnakirjad leiad SIIT.

Ei ole vahet, kas elad Tartus, Tallinnas, Jõhvis, Kuressaares või hoopis Eesti kõige väiksemas külas – varuosasid saad ikka netist tellida ning kaup tuuakse koju kätte mõne päeva jooksul. Loe rohkem sektsioonist: «autovaruosade tellimine internetist».

Autovaruosade e-poed ja netipood

Autvaruosi on kõige mugavam tellida internetist, sest see on kõige kiirem lahendus ja ühtlasi leiate omale vajaliku varuosa mõne minutiga. Selleks tuleb sisestada auto numbrimärk, automark või VIN-kood ning vajalik varuosa kuvatakse ja tehakse hinnapakkumine. Vajalik varuosa saadetakse Teile koju kätte.

KÜLASTA AUTOVARUOSADE INTERNETIPOODI